Bosanske piramide-na drugi nacin.

Pa da vidimo sad, unatoč svemu, koliko puta možemo da polemiziramo...
Forum rules
Novo izdanje Soccer Poola je pred vratima! Kvalifikacije za EURO 2016 samo što nisu počele, a vi se, k'o da vidim, još niste prijavili. Haj'mo, klik!

Re: Bosanske piramide-na drugi nacin.

Postby dječak sa šibicama » Fri May 11, 2012 12:34 pm

realna do boli wrote:Ja nisam napisala da tuneli lijece, nego da takva prica kruzi Svedskom, i ja sam ostala paf..ali...

Pa nije bitno ko je rekao, vec koliko to ozbiljno zvuci.

Sigurno pricu ne sire svedjani, u to se smijem kladiti.

Cuj tuneli lijece.

I onda amrici smeta sto to poredim sa Torabijem. Pa i on je lijecio, kruzila prica, mene nagovarali da odem, ovi sto su "izlijeceni" :-)

Sad kad u Norveskoj pukne prica da ispod piramida sjede vanzemaljci i cekaju pogodan trenutak da izlete.
Ovdje leži Džordž Džonson. Obješen greškom, 1882. Bio je u pravu. Mi nismo bili u pravu. Ali smo ga ipak objesili. A sada ga više nema.
dječak sa šibicama

Postby pici » Fri May 11, 2012 12:36 pm

ma koji crni vanzemaljci....ja sam Ćuo Amazonke iz Indije, zaledjene i to u Hibernetičkom stanju....glanjc nove
pici

Postby KatarinaKosača » Fri May 11, 2012 12:38 pm

dječak sa šibicama wrote:cuj nije bitno jel dokazano.

Nije mene stid, sta me ima biti stid, nego mi je odvratno koliko jedan sarlatan prodaje muda pod bubrege, i koliku je korist iz svega izvukao, a bas bih volio vidjeti kolika je dobit BiH u cijeloj prici.

Koliko je budzet napunjen na piramidama :-)

Kakav stid, ovo sto Semir radi meni je u rangu prodavanja Vijecnice americkom kauboju. Sarlatanstvo. Na takvim temeljima se turizam ne gradi.

A sto nam se smije svijet, vrlo vazno, svako ima svoje ublehase pa neka gledaju sebe.

Turizam se gradi na svemu gdje ima tražnje. Ili ne,nekome ko želi doći i odsjesti u hotelu, pojesti ćevape, ti će ugostitelji plaćati svoje poreze, radnike, radnici će svoju plaću plasirati u potrošnju koja će opet ići dio u proračun, dakle takvom nekome treba reći.... Ma, ovo je smo ubleha.
Tornjak..Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti
KatarinaKosača

Postby amrica » Fri May 11, 2012 12:38 pm

dječak sa šibicama wrote:
realna do boli wrote:Djecak, ti stalno fulas poentu...
Nije bitno je li dokazano da ih ima ili nema.
Ti si zivi primjer bosanskog mentaliteta..ta ce on..sta cemo se sramotiti po svjetu sa tz piramidama..mene stid za nas.
Mene nije..ljudi zele nesto novo i to im treba prodati.

cuj nije bitno jel dokazano.

Nije mene stid, sta me ima biti stid, nego mi je odvratno koliko jedan sarlatan prodaje muda pod bubrege, i koliku je korist iz svega izvukao, a bas bih volio vidjeti kolika je dobit BiH u cijeloj prici.

Koliko je budzet napunjen na piramidama :-)

Kakav stid, ovo sto Semir radi meni je u rangu prodavanja Vijecnice americkom kauboju. Sarlatanstvo. Na takvim temeljima se turizam ne gradi.

A sto nam se smije svijet, vrlo vazno, svako ima svoje ublehase pa neka gledaju sebe.

eee, mozda se svijet u tvojoj mahali smije, ostatak planete je jako radoznao i zainteresiran da dodje i vidi i da ostavi pare!!!!!!
nema te svjetske novine koja nije objavila tekst o tome, slike, semir, blablabla... i postujuci pravila novinarstva: postoje neki krugovi koji osporavaju nalaze.... ali ljude to privlaci! avanturizam, niko prije nije tu bio... fol je uslikatyi se na piramidama,
neces povjeroovati, u svijetu postoje mladi ljudi koji ce zrtvovati godisnji da dodju kopati po bosanskim brdima, zato jer ih to privlaci, zato jer zele ucestvovati u stvaranju necega sto moze postati svjetsko cudo... ili jednostavno zele da se druze sa drugim i drugacijim i nauce nesto o njima...

opet nidje veze poredjenja :run: kakve veze ima vijecnica sa piramidama? je li semir nekom pokusao prodati piramide koje su vlasnistvo neke institucije?
amrica

Postby realna do boli » Fri May 11, 2012 12:39 pm

o.k. kada si vec povukao Torabija kao poveznicu....
Covjek je prodavao maglu i islo mu je jako dobro, sto se tice finansija, niko mu nije trazio dokaze niti naucne teze o njegvim sposobnostima...ali cinjenica je ...covjek je namlatio lovu i otisao dalje.
realna do boli

Postby amrica » Fri May 11, 2012 12:45 pm

dječak sa šibicama wrote:Sad kad u Norveskoj pukne prica da ispod piramida sjede vanzemaljci i cekaju pogodan trenutak da izlete.

jedino ako je ti plasiras, pa pozoves novinare, pa im pokazes vanzemaljce, pa im objasnis da postoje dokazi koji ukazuju da su to bas ti i ti vanzemaljci, pa usput prikazes koliko je truda ulozeno da se nadju... pa ce novinar sloziti pricu onako kako je on vidi...

sve isto kao sto je semir uradio....
amrica

Postby dječak sa šibicama » Fri May 11, 2012 12:54 pm

Necu ja, za to imamo dijasporu.

Tuneli koji lijece :bih:
Ovdje leži Džordž Džonson. Obješen greškom, 1882. Bio je u pravu. Mi nismo bili u pravu. Ali smo ga ipak objesili. A sada ga više nema.
dječak sa šibicama

Postby mini-star » Fri May 11, 2012 12:59 pm

Što se tiče Međugorja i Vatikana ovi to ne žele priznati iz tamo nekih razloga. A narod msm. talijani masovno odlaze u Međugorje što privatno što ovako kolektivno. Hoću reći da svaka njihova TV posvećuje pažnju Međugorju te emisije kako su izliječini i to.

Isto za piramide jedino mi bosanci nešto balimo dok ostali naučnici i slični njima ukazuju na to da se radi o piramidama. Također na talijanskim naučnim TV kanalima budu i emisije o bosanskim piramidama gdje svi njihovi stručnjaci pričaju o istim. Živim u blizini mjesta u Italiji gdje su skoro pronašli nešto što liči piramidi naredan kamen jedan na drugog i eto piramida. Ali ljudi odma istražuju i posvećuju se tome.

Nije ko mi je8o piramidu koja budalaštinja samo pare zgrću. Planiram otići u Visoko čak i učestvovat u MRAV akciji ako mi vrijeme dozvoli.
Jel ovdje ide potpis?
mini-star

Postby amrica » Fri May 11, 2012 1:05 pm

dječak sa šibicama wrote:Necu ja, za to imamo dijasporu.

Tuneli koji lijece :bih:

od milijardu antiteza, do sad nisam nasla ovu o lijecenju...

a potice odavde:

"...Posebno oni iz inostranstva, te kako mogu doci do tamo, sta se ima vidjeti, da li je istina da podzemni tuneli lijece..."

znaci nije dijaspora nego stranci

koliko su oni adekvatan izvor informacija da se ti ufatis torabija i aidsa kao pijan plota :-)

citava ova prica me podsjeca na jednu (srecom) bivsu kolegicu, koja je bila bas onako ogranicena na "volim" i "ne volim" odredjene ljude...
i jednom prilikom prica se o kolegici koja je trudna i pusi tokom trudnoce... i osoba koju ta "ne voli" kaze da bi trebala prestati, neka je muz pegla dok ne prestane, bar da smanji.... kad ova kokoska: sta je, pusti je da pusi, neka pusi kad hoce... bla bla bla
e, a poenta je u tome sto ta ista kokos ne pusi, obozava djecu, ona bi je prva udavila kad bi mogla zbog pusenja... ali jal zavist i zloba su jaci od racija, tako da je bitno samo da kontrira osobi koju ne voli, nije bitno kakvu glupost izvalila... (a ta nevoljena osoba je kupila nov auto, putovala, uzivala... a ona nije imala para...)
amrica

Postby dječak sa šibicama » Fri May 11, 2012 1:13 pm

Ma jeste, Svedjani uz kafu raspravljaju o ljekovitosti tunela u Visokom.

Samo vi, nedajte se smetati, smisljajte kako zajebati svjetske putnike i predstaviti im brdo kao piramidu.
dječak sa šibicama

Postby realna do boli » Fri May 11, 2012 1:24 pm

http://www.rtvtk.ba/index.php?option=co ... Itemid=166

Ljudi dolaze svidjelo se to tebi ili ne.
realna do boli

Postby Hemel » Fri May 11, 2012 1:38 pm

Image

ja dobre prirode sta je da je ispod... :-) :D valjak sigurno nije :D
Ludaci su najštetniji lopovi, ukradu vam raspoloženje i vrijeme. - Gete
Hemel

Postby mini-star » Fri May 11, 2012 1:40 pm

Image
Jel ovdje ide potpis?
mini-star

Postby amrica » Fri May 11, 2012 1:42 pm

realna do boli wrote:http://www.rtvtk.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=26215:volonteri-iz-cijelog-svijeta-na-piramidi-u-visokom-videio&catid=71:movies&Itemid=166

Ljudi dolaze svidjelo se to tebi ili ne.

Do kraja aprila u Fondaciju je pristiglo 512 prijava za volontiranje na lokacijama Bosanske doline piramida u Visokom.
Treća međunarodna radna akcija volontera “MRAV Bosanske piramide 2012.” bit će i najbrojnija s prisustvom mladih iz čitavog svijeta.
Do sada su se prijavili volonteri iz 51 zemlje sa šest kontinenata i to: Bosna i Hercegovina, Egipat, Velika Britanija, Novi Zeland, Danska, Njemačka, Holandija, Srbija, Sjedinjene Američke Države, Švicarska, Pakistan, Hrvatska, Kanada, Rumunija, Australija, Finska, Irska, Švedska, Španija, Belgija, Portugal, Francuska, Makedonija, Italija, Norveška, Mađarska, Indija, Bugarska, Poljska, Crna Gora, Gvatemala, Bjelorusija, Meksiko, Tajland, Slovenija, Latvija, Novi Zeland, Litva, Turska, Katar, Libanon, Uzbekistan, Estonija, Albanija, Češka Republika, Kolumbija, Brazil, Slovačka, Pakistan i Peru.
MRAV započinje 3. juna i trajat će do 9. septembra.
Prilikom boravka u BiH, volonteri će biti u prilici prisustvovati i brojnim pratećim programima.

jah vid' budala :lol:
amrica

Postby mini-star » Fri May 11, 2012 1:43 pm

pa dobro iz Egipata :lol:
Jel ovdje ide potpis?
mini-star

Postby realna do boli » Fri May 11, 2012 1:45 pm

Ja stvarno nebih da se ovdje raspravlja, postoje li piramide ili ne..za to otvorite novu temu...ova je zamisljena da se raspravlja ..kako zaraditi na tome, a moze i kako zaraditi na svim drugim prirodnim i vjestackim ljepotama BiH.
realna do boli

Postby AmADin_gospo » Fri May 11, 2012 1:47 pm

Bio sam na "piramidi" davno, kad su tek počele biti aktualne.

Da ima nešto jako čudno, IMA, da su na globalnom nivou "povezane" s mnogim svijetskim građevinama, JESU da se treba istražiti, TREBA, ali ni krampu nisu zakopali a več počeli pričati o piramidama i faraonima, e to je več budalaština nama poznata.

ko drugi nego visočaci i pranje para.
Gledam u karter i ćitam iz auspuha, povoljno...
http://www.youtube.com/watch?v=S_iiqE3Gqno
AmADin_gospo

Postby amrica » Fri May 11, 2012 1:52 pm

realna do boli wrote:Ja stvarno nebih da se ovdje raspravlja, postoje li piramide ili ne..za to otvorite novu temu...ova je zamisljena da se raspravlja ..kako zaraditi na tome, a moze i kako zaraditi na svim drugim prirodnim i vjestackim ljepotama BiH.

svaki ovaj mladi covjek (512 komada) ce otici sa svojom pricom odavde, sa milion slika koje ce se kaciti po fb, sa filmicima koji ce se vrtiti na yt, mozda ispadnu na kakvoj lokalnoj tv, u skolskim-studentskim novinama, portalima, po forumima.... desetine hiljada ce vidjeti nesto i cuti nesto o bosni....
i mozda pozeljeti da dodje...
amrica

Postby Simpsonist » Fri May 11, 2012 1:54 pm

dječak sa šibicama wrote:Samo vi, nedajte se smetati, smisljajte kako zajebati svjetske putnike i predstaviti im brdo kao piramidu.

:thup: :thup:

Ovdje nema više morala. Naš jedini bog je sad para.
Simpsonist

Postby walkabout » Fri May 11, 2012 11:21 pm

amrica wrote:
realna do boli wrote:Ja stvarno nebih da se ovdje raspravlja, postoje li piramide ili ne..za to otvorite novu temu...ova je zamisljena da se raspravlja ..kako zaraditi na tome, a moze i kako zaraditi na svim drugim prirodnim i vjestackim ljepotama BiH.

svaki ovaj mladi covjek (512 komada) ce otici sa svojom pricom odavde, sa milion slika koje ce se kaciti po fb, sa filmicima koji ce se vrtiti na yt, mozda ispadnu na kakvoj lokalnoj tv, u skolskim-studentskim novinama, portalima, po forumima.... desetine hiljada ce vidjeti nesto i cuti nesto o bosni....
i mozda pozeljeti da dodje...

znachi, 512 komada (vidi digitalnog broja :shock: - nishta nije sluchajno :D ), na IORA "Visoc'ica" (smijel se pogadjat kake ce bit udarnic'ke znac'ke :D ) ce saznati/uvjeriti se da smo prevaranti :roll:

aferim....
walkabout

PreviousNext

Return to Razne diskusije